Říjen 2009

Melody

18. října 2009 v 18:07 | Sabča
Photo © Melody
THIS ARTICLE MADE BY dollie.
COPY WITH SOURCE

Tristyn Tracy

17. října 2009 v 13:52 | Sabča


Photo © Tristyn Tracy
THIS ARTICLE MADE BY dollie.

Taylor Tactile Belle

17. října 2009 v 13:50 | Sabča

Photo © Taylor Tactile Belle
THIS ARTICLE MADE BY dollie.
COPY WITH SOURCE

Nancy Santos

17. října 2009 v 13:49 | Sabča
Photo by Nancy Santos
THIS ARTICLE MADE BY ALI BITCHxCore COPY WITH SOURCE

Nora Caroline♥

17. října 2009 v 13:48 | Sabča

Photo by Nora Caroline
THIS ARTICLE MADE BY ALI BITCHxCore COPY WITH SOURCE


Naddi Malicious

17. října 2009 v 13:46 | Sabča
Photo © Naddi Malicious
THIS ARTICLE MADE BY ALI BITCHxCore COPY WITH SOURCEAngie Murderotic

17. října 2009 v 13:44 | Sabča
Photo © Angie Murderotic
THIS ARTICLE MADE BY ALI BITCHxCore COPY WITH SOURCE

Ave Deutschland

17. října 2009 v 13:42 | Sabča


Photo by Ave Deutschland
THIS ARTICLE MADE BY ALI BITCHxCore COPY WITH SOURCE♥♥♥♥Allie Apathetic ll. ♥♥♥♥

17. října 2009 v 13:41 | Sabča


Photo © Allie Apathetic
THIS ARTICLE MADE BY ALI BITCHxCore COPY WITH SOURCE

Ashley Devine

17. října 2009 v 13:39 | Sabča
Photo © Ashley Devine
THIS ARTICLE MADE BY ALI BITCHxCore COPY WITH SOURCE

Vani.Core

17. října 2009 v 13:37 | Sabča
Photo © Vani.Core
THIS ARTICLE MADE BY ALI BITCHxCore COPY WITH SOURCE

Vicky Moss

17. října 2009 v 13:34 | Sabča

Photo © Vicky Moss
THIS ARTICLE MADE BY ALI BITCHxCore COPY WITH SOURCE

abOut sCeNe

15. října 2009 v 14:43 | Sabča

Georgina Glamour Core

15. října 2009 v 14:41 | Sabča


Photo © Georgina Glamour Core
THIS ARTICLE MADE BY dollie.
COPY WITH SOURCE
Scene newsky..!

13. října 2009 v 16:17 | Sabča

Mini v zimě?

Už se pomalu začíná ochlazovat a některé obchody skoro začínají nabízet vánoční zboží, jako každý rok o něco dřív. Už je to tady, zima pomaličku klepe na dveře a my se na ni musíme dobře připravit. Ale to neznamená, že se musíš vzdát svých oblíbených minisukní. Legíny tě zahřejí i v chladnějším počasí.
Ano, i tento rok jsou barevné legíny in. Co to pro nás znamená? Konečně nemusíme odložit krátké sukýnky hluboko na dno skříně, ale naopak si je můžeme ještě dlouho užívat. Ale nepropadni podzimní šedi! V obchodech nejdeš kousky, ve kterých budeš zářit. A jaké legíny jsou v módě? Pokračuje šílenství zvířecích vzorů, jako třeba neonový zebří motiv na obrázku. Top je i kostka v různých barevných kombinacích. Nebo můžeš zvolit jednobarevné, obchody nabízejí zelené, křiklavě růžové nebo fialkové.


Jak vytvořit scene look - tipy pro kluky

Jak vytvořit super scene look pro kluky? O tom jsme tu toho ještě moc nenapsali. Tak pozor, tady je pár tipů.
Prvně začni s účesem, to je základ. Je to jedna z nejdůležitějších aspektů tvého scene vzhledu. Nejpopulárnější kombinace je nabarvit si vlasy na černo a potom přidat pár pramínků nějaké pěkně neonové barvičky. Je více méně jedno jakou podkladovou barvičku zvolíš, ale musíš tam do ní někde zamotat nějaký ten křiklavý pramínek. Tvůj účes musí vypadat big! Musíš vykračovat z davu. Aby ses odlišil, ještě před tím než se obarvíš, popřemýšlej o tom, jak bys chtěl aby tvoje vlasy vypadaly. Zkus něco nového, co jsi ještě před tím nikdy neviděl. Scene účes je hodně podobný emu, ale barevnější a taky z toho musí vyzařovat kus tvé extravagantní osobnosti!

Jak se vypořádat s make-upem? Černá linka je povinná pro všechny scene kids. Začni s normální černou tužkou, je to jednodušší na nanášení. Ze začátku budeš potřebovat trochu tréningu a není potřeba hned první den, kdy se rozhodneš pro tento styl, vyjít do ulic s linkou. Naopak, počkej, až ti to půjde opravdu dobře. Taky nezapomeň na odličování! Půjč si mamčiny vychytávečky jako odličovací mléko. Nikdy nechoď spát s neodlíčenou linkou na očích. A taky méně je někdy více!
Dalším krokem je tvůj šatník. Základním kouskem by v něm měly být úzké rourovité džíny. Abys zazářil můžes si vybrat třeba červené, bílé, ale černé nebo šedé jsou skvělá klasika. Teď už není problém tento typ kalhot koupit v jakémkoli obchodě. Hlavně ti musí dobře sedět a ty se v nich musíš cítit pohodlně a sebejistě.
Nakup si spoustu barevných šílených triček s velkými vtipnými obrázky. I staří dobří známí, jako Pekemon, Power Rangers, My little ponny nebo Hello Kitty jsou v pohodě, ale před tím než půjdeš nakupovat, ujisti se, že víš co chceš a že to nemá na ulici každý druhý. Dobrý nápad je i nosit trička tvých oblíbených skupin.
A co na nohy? Tak to je asi to nejjednoduší, ani není snad potřeba to uvádět:) Samozřejmě Vans nebo Conversky jsou trefa do černého. Teď začali vyrábět i Nike pěkný barevný botky v tomto stylu. Hlavně musí vynikat. Takže když narazíš na super kecky, který nebudou ani od jedné z těchto značek, ale budou naprosto originální, tak je neváhej přihodit do svého nákupního košíku. Klidně můžeš mít od stejné značky kažkou botu jinou, například jednu červenou a jednu bílou.
Samozřejmě neodmyslitelnou součástí tvého stylu se musí stát doplňky. Pásky, brýle, nějaký ten piercing. O tom už jsme tu napsali hodně, tak to jen převeď do pánského provedení. Určitě neprohloupíš, když si koupíš velké barevné brýle.
Doufáme, že ti naše tipy pomohly. Tak hurá nakupovat a pak rychle na party! Nenech se nikým odradit. A poslední poznámka, pro scene styl je důležité chování. Musíš být sebejistý, friendly a svůj!

Scene make-up, který vydrží celý den

Víme, jak je těžké vytvořit make-up, který vydrží celý den. Nechceš se přece každou půl hodinu kontrolovat, jestli ti zbylo na tváři ještě alespoň zbyteček rtěnky, nebo naopak jestli se z tvých pečlivě nanešených stínů nestaly jen černé kruhy kolem očí. Jaký je trik? Musíš si předpřipravit terén!


Nejlepší způsob je nanést podkladový make-up, nezapomeň ho na krku rozetřít do ztracena. Hlídej si všechny okraje, aby někde nevznikl viditelný přechod make-up a kůže. To nevypadá vůbec hezky. Nevynechej ani oční víčka. To udrží stíny na svém místě. Teď to všechno lehce přepudruj. Tvoje pleť bude vypadat matnější a navíc podkladový krém se ani po několika hodinách nikam nevytratí.
Tak a teď už jsi si připravila terén na stíny. Jako první nanes trochu béžového, krémového, zlatého nebo bílého stínu na horní víčko až k obočí. To prozáří a zvětší celé tvé oko. Navíc to vytvoří originální světlý efekt. Dalším krokem bude přetřít spodní část víčka šedými nebo černými stíny. Lehce to přepudruj malým štětečkem, tak se vyhneš tomu, aby se ti po pár hodinách smazaly.


A teď je čas na oční linku. Použij jemnou tužku na oči, na příklad od značky Rimmel. Začni u vnějšího koutku oka směrem k vnitřnímu. Pokud máš velká kukadla, můžeš nanést linku do spodního víčka. Ale pamatuj na to, že ti opticky zmenší oči. Proto to rozhodně nedoporučujeme pro scene girls s menšíma očima. Na druhou stranu, abys opticky prodloužila svoje řasy, můžeš si namalovat linku podřasy, do úplně nespodnější části vrchního víčka.
Když jsi vykouzlila dokonalou linku, můžeš přistoupit k řasence. To už znáš. Platí heslo: "čím víc, tím líp". Neexistují žádná pravidla, jak moc nebo málo je třeba nanést. Pokud máš tmavší a delší řasy, nanes řasenku jen na vrchní řasy. Tak se vyhneš zbytečným šmouhám pod očima. Přetři řasy několika lehkými vrstvami. Vždycky je nech úplně zaschnout a potom nanes druhou várku. Ale pozor, vyhni se slepeným řasám nebo nějakým hrudkám a tak.
Abys dosáhla opravdového Scene make-upu, měla bys rty nechat "nahé", a jak na to? Můžeš nanést prsty jemnou vrstvičku tvého podkladového make-upu a přetřít bezbarvým leskem na rty. Toho samého efektu docílíš béžovou rtěnkou, světlým leskem nebo obyčejnou pomádou na rty.
Pokud budeš přece jenom chtít použít nějakou rtěnku, tak postupuj následovně. Nanes první vrstvu a otiskny své rty do papírového ubrousku. Potom aplikuj ještě jednu vrstvu. Je to zaručený trik, jak ti rtěnka vydrží celý večírek.
Tvůj make-up je hotový. Doufám, že jsme ti pomohli a že ti naše tipy byly užitečné.
Zdroj foto: youtube.com

Jak být scene s omezeným rozpočtem

Chceš se stát scene girl, ale nemáš dostatek peněz? Určitě se trápíš nad tím, že bez pořádnýho kapesnýho být scene prostě není možný. Ale není to pravda. My ti poradíme, jak na to.


Začneme oblečením, protože to je vlastně to nejnákladější. Jak nejlíp nakoupit? Ve slevách! Třeba tuhle super sukni, kterou vidíš na obrázku, pořídíš na www.sweetrebel.cz tento týden za pouho pouhých 398 korun! A na první den do školy je jak dělaná. Nebo na www.catgang.cz , když se zaregistruješ, budeš mít slevu na vše až 25%.
Prohledej taky svůj aktuální šatník a třeba tam najdeš nějaký kousky, které by mohly být scene. Cokoliv barevného a s velkými obrázky bude skvělé. Chceš dosáhnout neupraveného stylu? Najdi si starší tričko, které je barevné a udělej do něj pár dír, třeba po bocích. Rozhodně tak bude vypadat mnohem víc scene! Nebo můžeš taky zabrousit do secondhandů. Ale tam je potřeba opravdu pořádně hledat, na druhou stranu když už tam něco najdeš, tak si můžeš být jistá, že to bude naprostý originál.
Hudba je důležitou součástí scene stylu. A navíc celkem levnou. Na MySpace můžeš naposlouchat tuny skupin úplně zdarma. A jaký styl hudby? Punk rock, alternative rock. A když náhodou doma nemáš internet, tak bež do knihovny, nasaď sluchátka a je to.
I malé věci mohou udělat obrovskou změnu v tvém vzhledu a stylu. Proč nezkusíš prohrabat krabice se starými věcmi, které jsi milovala, když jsi byla malá. Zaručeně tam najdeš něco, co se ti bude hodit. Kup si nějaký šílený lak na nehty, třeba neonově zelený, křiklavě růžový, žlutý...třeba na této stránce www.nehtik.cz najdeš laky už za 30 korun a nejen to. Taky spoustu šablon na obrázky na nehty.
Investuj do brýlí. Za dvě stovky můžeš koupit úplně dokonalý brýlky, klidně se neboj si koupit i jakože dioptrický, ale musí být šílený:) S velkými obroučkami, nebo nějaké barevné, fantazii se meze nekladou.
Pamatuj, že být scene girl je půl muzika, půl móda. Jedno bez druhého nemůže fungovat. Tak jestli sis už osvojila názvy všech tvých oblíbených skupin a znáš jejich písničky nazpaměť, ještě pořád tě čeká druhá polovina práce, a to tvůj šatník a look. Stejně to platí i naopak. Scene není jen o módě.

BitterSweet

2. října 2009 v 20:35 | Sabča
Photo © BitterSweet
THIS ARTICLE MADE BY ALI BITCHxCore COPY WITH SOURCE

Brookelle Morgue

2. října 2009 v 20:34 | Sabča
Photo © Brookelle Morgue
THIS ARTICLE MADE BY ALI BITCHxCore COPY WITH SOURCE

Brutal Barbie

2. října 2009 v 20:33 | Sabča
Photo © Brutal Barbie
THIS ARTICLE MADE BY ALI BITCHxCore COPY WITH SOURCE

Briana Morales

2. října 2009 v 20:31 | Sabča


Photo © Briana Morales
THIS ARTICLE MADE BY ALI BITCHxCore COPY WITH SOURCE♥Kayla Jane♥

2. října 2009 v 20:30 | Sabča

Photo © Kayla Jane
THIS ARTICLE MADE BY
ALI BITCHxCore
COPY WITH SOURCE