Září 2010

Mona Massacre

30. září 2010 v 16:46 | Sabča
6-5b7804fcff2b91eae094a153d4af2fc6.jpg mona massacre image by GermanScene
Nelíbí se mi tolik piercingu...ale ty vlasy UáááWw..:Dň_ň ♥
Zdroj...:http://flosii-mccartney.blog.cz/1009/mona-massacre

Mary Riot

30. září 2010 v 16:42 | Sabča


Alex Evans

30. září 2010 v 16:39 | Sabča
MMm...:D..neni nádhernej.?...ano je..:P[:.....SlinT..[:..
♫...TraLáLá..TrALáLíí...♫
[:
 Zdroj...:http://rawrr-myeow.blog.cz/

Amber McCrackin

30. září 2010 v 16:33 | Sabča

Úvod do scene muziky

24. září 2010 v 18:40 | Sabča
Už jsme tu probírali spoustu scene témat, ale možná ještě trošku zápasíš s muzikou. Není vždy nejjednoduší najít dobrou hudbu, dobré skupiny, které by se daly poslouchat. A hlavně - co přesně scene girls poslouchají? Neboj se, tento článek ti pomůže.

Jako první je potřeba vybrat styl muziky, který se ti líbí. Tady jsou styly, které scene kids poslouchají:
o    alternative rock, hard rock, klasický rock
o    punk, pop-punk, skate punk, electronický punk rock
o    hardcore, metalcore, deathcore
o    indie
o    techno, dance, trance, happy hardcore, crunkcore, electro
o    alternative hip-hop a zpěváci jako Lil Wayne, Kanye West, T Pain, a Gym Class Heroes
o    emo, screamo
Některé z těchto stylů již určitě znáš a víš, že se ti líbí, nebo naopak víš, že je rozhodně ráda nemáš. Nevadí. Není potřeba poslouchat všechno. Ale taky žádnému stylu nezavírej úplně dveře. Experimentuj, nikdy nevíš, na jakou perličku natrefíš.
Udělej průzkum. Čím víc toho budeš vědět o nějakém stylu tím je pravděpodobnější, že najdeš něco opravdu skvělého. Zjisti jakou má tvůj vybraný styl historii, jaké jsou oblíbené skupiny. Některé styly ti totiž samy o sobě nic neřeknou a člověk vlastně ani neví, co si pod nimi má představit.
Zeptej se taky svých kamarádů ve škole, na FB, na MySpace. Určitě ti něco zajímavého doporučí. Rozhodně se nestyď, protože žádný učenec z nebe nespadl. Někdo ti řekl, že byl na skvělém fesťáku? Podívej se, jaké tam byly hlavní hvězdy a zkus si od každé skupiny něco poslechnout.Zamiř také do nějakého dobrého obchodu s hudbou. Projdi si různé žánry a pořádně se rozhlédni, co nabízejí.
Jestli už teď máš nějakou opravdu oblíbenou skupinu nebo zpěváka, zkus najít něco podobného. Třeba na stránkách last.fm.com nebo ilike.com ti určitě rádi doporučí. Prohlédni si také stránky Myspace tvých oblíbenců. Zkus se také porozhlédnout po české hudební scéně. Divila by ses kolik skupin existuje, nic se o nich pořádně neví, ale dělají super muziku. Tady ti pomůže stránka bandzone.cz.
Držíme palce, ať najdeš to, co hledáš. V každém případě se budeme snažit rozšiřovat tuto sekci a představovat ti různé styly a skupiny.
Foto zdroj: pampelmoose.com, brown.edu

Dlouhé tmavé scene účesy

24. září 2010 v 18:38 | Sabča

Máš hnědé nebo tmavé vlasy a potřebovala bys nějakou inspiraci, co s nimi? Dneska jsme zabrouzdaly po netu a vybraly jsme pro tebe ty nejlepší scene účesy pro dlouhé tmavé vlasy.


První a nejdůležitější krok je výběr ofinky. Záleží na tom, jak moc ji chceš hustou a také jak ji chceš střiženou. Můžeš kadeřnici poprosit o rovnou ofinku, ale ta navíc může být úplně rovná, na bocích zakulacená nebo prostříhaná. Výhoda rovné ofinky je, že se o ni nemusíš zas až tak starat. Druhá varianta je ofinka na patku. Velmi se nám zalíbila scene girl na třetím obrázku - má ji celkem krátce střiženou (neleze jí do očí :) ) a navíc moc pěkně definovanou. Prostě super!
Ale delší ofinky jsou také skvělé. Navíc fantazii se meze nekladou, takže si ji klidně můžeš nechat různě nabarvit, promelírovat nebo podbarvit. 

Jak být scene v zimě.;)

24. září 2010 v 18:34 | Sabča
Trošku opožděně... i když zatím to vypadá, že pořád aktuální téma. V zimě je těžší vypadat pořádně scene. Jak se vyparádit, když venku mrzne? S našimi tipy budeš v teple a navíc scene.1.    Uplé džíny v černé nebo bílé barvě jsou hit. Ale i teplé legíny nesmí v tvé skříni chybět.
2.    Nezapomeň na teplé boty. Nemůžeš se zbavit závislosti na teniskách? Tvoje volba by měla být kotníčkové kecky. Nebo jakékoliv kozačky, ale pozor tento rok letí bez podpatku!
3.    A co na sebe? Dobrá volba je kostkovaná košile.
4.    Přemýšlíš o nákupu nové kabelky? Kup si obyčejnou látkovou tašku. Hodně se toho do ní vejde a navíc je scene.
5.    Doplňky? Na hlavu jednoznačně baret, nebo velkou mašli do vlasů. A na oči obrovské brýle, bez těch už se ale určitě dlouho nemůžeš obejít.
6.    A nakonec make-up: zvol hodně světlý odstín make-upu (ale vyber ho s rozumem, aby se ti hodil k pleti), abys vypadala jako ledová princezna, a vykouzli kolem očí tlusté černé linky.

Scene long,short Hair..;)♥

19. září 2010 v 12:29 | Sabča
Obleč si svoji Scene girls..:)

10. září 2010 v 21:05 | Sabča
Jestli si chceš vyrobit svoji vlastní Scene Girls můžeš ZDE na Dress Upp The Scene


tak si to užíte tu hru sice nudná..ale když je nuda..


Scene styl...:)♥WoW♥

10. září 2010 v 20:41 | Sabča

Criminal Damage - Pink Zebra Jeans - - Criminal Damage ClothingEmpyre Girl Spective Blue Plaid Stud Belt : PDPWashed Red Leopard Punk Emo Skinny Stretch JeansFast Food and Dessert HairpinsSugarpop Clothing — Blue and pink bow tutuRock Clothing - Blue BananaBLACK WHITE my-name-is-single-tee - GoJane.comAmazon.com: Tie Dye Stretch Bracelet With Peace Sign: JewelryKnit BeretJourneys Shoes - Dickies Leopard Crossbody Bag
T-Shirt monster friends

Vengeance University : Official Webstore :Monster Holding Heart Screen TeeDavid and Goliath Closet Monsters Womens Vest - Glow In The Dark - GIRLSDraven - 'Monster Heart' Design Slip On Shoe (Black/Pink)Nerd Hello Kitty Pullover TopDomo Kun Girls Women T-Shirt - I Heart Nerds : Medium at Cutesense.com'80s Material Girl :: Company.co.ukMulti Neon Tutu | Gothic Clothing | Emo clothing | Alternative clothing | Punk clothing - Chaotic ClothingScarves - Blue BananaNecklaces & Pendants - Blue BananaAlternative retro style shoes - retro footwear - blue banana shoes UKNecklaces & Pendants - Blue BananaBecky Bones South Bronx trainers - osiris shoes 27382 - Tree trainers UKToo Sweet To Eat TeeConverse Shoes and Apparel for Women at Journeys ShoesNeon Rainbow Ribcage Tee - Teen Clothing by Wet SealHanging Heart Tee - Teen Clothing by Wet SealHottopic - Search Results for Invader Zim
Converse Shoes and Apparel for Women at Journeys Shoes

Marilyn Lautner (My IdOl..:P:D)

5. září 2010 v 10:37 | Sabča

TaK TOHLE JE ONA ..
je krásná....a ty její vlasy...MmM.:Dchtěla bych mít..Ona Je prostě UžASNá...

Patricia

5. září 2010 v 10:28 | Sabča