Říjen 2010

Steffyasaurus Dolenc

31. října 2010 v 9:37 | Scene Sabush♫


Kroky ke stylu (Scene)..:)♥

31. října 2010 v 8:36 | Scene Sabush♫

Kroky

1.    Vymysli si originální scene jméno. Inspiruj se v našem starším článku, kde radíme, jak vytvořit jedinečnou přezdívku. Nezapomeň, že tvoje MySpace jméno musí být opravdu chytlavé!

2.    Najdi si nějaké pěkné pozadí, něco takového jako neonové kazety, diamanty, nějaké motiv Hello Kitty nebo Convers, nebo cokoliv, co ti připadá úžasné. Zbytek stránky nech bílý. Přeměň si kurzor na Hello Kitty. Třeba Audrey zvolila starorůžovou barvu s růžemi. Nuda? Audrey umí najít styl ve všem!

3.    Začni se sekcí About Me. Napiš o sobě základní info, není potřeba se rozepisovat do detailů o svém životě. Nikoho nebude bavit číst dvoustránkovou life story. Můžeš psát jak v češtině, tak v angličtině. Jestli se rozhodneš pro angličtinu, snaž se, abys tam neměla moc chyb. Klidně někoho popros, aby ti s tím pomohl.

4.    Pokračuj s vyplňováním dalších sekcí, jako Music, Movies, Who I Want To Meet, Books, ale zase to nepřežeň, informací tam musí být tak akorát. Nepiš tam všechny film, který znáš. Ale jen jeden nebo dva, které tě opravdu oslovily, které o tobě něco řeknou.
5.    Přidej si jako přátele další scene kids a začni jim psát. Ale jako vždy ti radíme, abys to nepřeháněla. Nedělej to vyloženě na sílu. Buď prostě přátelská! Máš blog? Přidej tam jeho adresu. Jseš často na FB? Přidej si tam odkaz, ať tě všichni mohou kontaktovat.
6.    Jestli máš možnost sehnat si profesionální fotky, jdi do toho! Jestli ne, tak se vůbec nic neděje. Mohla by sis koupit alespoň stativ, který ti velmi pomůže, když se budeš chtít sama fotit. Otevře ti nové možnosti focení.

7.    Můžeš tam dát fotky lidí, kteří tě inspirují, jako modelky, herečky, hudební skupiny.

8.    Jestli si přidáš nějaké oblíbené skupiny nebo značky oblečení, vyvěš si na svou stránku jejich banner, aby i tvoji ostatní přátelé se mohli stát jejich fanoušky.

9.    Buď svá a buď jiná!!
Zdroj foto: Myspace.com, fotografovani.cz

Jak být scene, když doma rodiče mají hlavní slovo
Vídáš na netu všechny ty cool scene queens a chtěla bys být jako ony? Ale problém je, že ještě nemáš věk na to, abys mohla dělat všechno, co chceš. Rodiče ti spoustu věcí zakazují a ty se musíš prostě přizpůsobit. Tady je pár tipů, jak být scene se souhlasem rodičů.

Prvně si s rodiči promluv o make-upu. Asi hned ze začátku nebudou souhlasit úplně se vším. Ale pomaličku je připravuj na to, že se chceš malovat výrazně. Začni s řasenkou, potom s černou likou a potom už můžeš přejít k výrazným stínům. Ale i bez výrazného líčení můžeš pořád vypadat scene. Podívej se na fotky Hanny Beth. Ta se taky nelíčí úplně šíleně a i přes to má svoje kouzlo.

Obarvit si vlasy může doma taky způsobit rozruch. Proto prvně začni sestřihem. Ten musí být unikátně scene. Potom postupně můžeš přidávat barvičky, nebo si koupit barevné pramínky. Také můžeš pro začátek zkusit nějaký přeliv. Ty většinou nejsou příliš provokativní. A aspoň si vyzkoušíš, která barva ti nejlépe sluší.

V čem bys neměla mít nějaké větší problémy jsou tenisky. Kup si nějaký Vansky nebo prostě barevný tenisky, které budou křičet do světa: "Já chci být scene!". Taky úzký džíny jsou v pohodě a kalhoty přece potřebuje každý. Když ti rodiče nedovolí zelený nebo červený, nevadí! Stačí mít jedny černý, už to je super. Bižuterka ti taky dodá scene look. Proti tomu by taky neměli tvoji rodiče být moc proti. Hlavně začni pozvolna.

Tak a když ti rodiče nic z toho nedovolí? Tak se alespoň začni chovat jako pravá scene girl. Bloguj, uprav si svůj MySpace profil, začni poslouchat punk rock a alternativ rock. Buď na všechny milá a přátelská. To je taky důležitý! A možná už za pár měsíců ti rodiče dovolí víc. Hlavně nezapomeň, s rodiči je důležité jednat v klidu, ale konstantně. Nevzdávej se, ale nedělej scény. Hádky rozhodně nejsou dobrým prostředkem, jak něčeho dosáhnout. Tvoji rodiče musí vidět, že máš rozum, že jsi zodpovědná. Když půjdeš s mamkou nakupovat, tak si vyber tričko, které je sice scene, ale víš, že mamku nepobouří. Postupně je určitě přemluvíš ke všemu :)
Zdroj foto: tyden.cz

Jak vytvořit scene look - tipy pro kluky
Jak vytvořit super scene look pro kluky? O tom jsme tu toho ještě moc nenapsali. Tak pozor, tady je pár tipů.

Prvně začni s účesem, to je základ. Je to jedna z nejdůležitějších aspektů tvého scene vzhledu. Nejpopulárnější kombinace je nabarvit si vlasy na černo a potom přidat pár pramínků nějaké pěkně neonové barvičky. Je více méně jedno jakou podkladovou barvičku zvolíš, ale musíš tam do ní někde zamotat nějaký ten křiklavý pramínek. Tvůj účes musí vypadat big! Musíš vykračovat z davu. Aby ses odlišil, ještě před tím než se obarvíš, popřemýšlej o tom, jak bys chtěl aby tvoje vlasy vypadaly. Zkus něco nového, co jsi ještě před tím nikdy neviděl. Scene účes je hodně podobný emu, ale barevnější a taky z toho musí vyzařovat kus tvé extravagantní osobnosti!
Jak se vypořádat s make-upem? Černá linka je povinná pro všechny scene kids. Začni s normální černou tužkou, je to jednodušší na nanášení. Ze začátku budeš potřebovat trochu tréningu a není potřeba hned první den, kdy se rozhodneš pro tento styl, vyjít do ulic s linkou. Naopak, počkej, až ti to půjde opravdu dobře. Taky nezapomeň na odličování! Půjč si mamčiny vychytávečky jako odličovací mléko. Nikdy nechoď spát s neodlíčenou linkou na očích. A taky méně je někdy více!
Dalším krokem je tvůj šatník. Základním kouskem by v něm měly být úzké rourovité džíny. Abys zazářil můžes si vybrat třeba červené, bílé, ale černé nebo šedé jsou skvělá klasika. Teď už není problém tento typ kalhot koupit v jakémkoli obchodě. Hlavně ti musí dobře sedět a ty se v nich musíš cítit pohodlně a sebejistě.
Nakup si spoustu barevných šílených triček s velkými vtipnými obrázky. I staří dobří známí, jako Pekemon, Power Rangers, My little ponny nebo Hello Kitty jsou v pohodě, ale před tím než půjdeš nakupovat, ujisti se, že víš co chceš a že to nemá na ulici každý druhý. Dobrý nápad je i nosit trička tvých oblíbených skupin.
A co na nohy? Tak to je asi to nejjednoduší, ani není snad potřeba to uvádět:) Samozřejmě Vans nebo Conversky jsou trefa do černého. Teď začali vyrábět i Nike pěkný barevný botky v tomto stylu. Hlavně musí vynikat. Takže když narazíš na super kecky, který nebudou ani od jedné z těchto značek, ale budou naprosto originální, tak je neváhej přihodit do svého nákupního košíku. Klidně můžeš mít od stejné značky kažkou botu jinou, například jednu červenou a jednu bílou.
Samozřejmě neodmyslitelnou součástí tvého stylu se musí stát doplňky. Pásky, brýle, nějaký ten piercing. O tom už jsme tu napsali hodně, tak to jen převeď do pánského provedení. Určitě neprohloupíš, když si koupíš velké barevné brýle.
Doufáme, že ti naše tipy pomohly. Tak hurá nakupovat a pak rychle na party! Nenech se nikým odradit. A poslední poznámka, pro scene styl je důležité chování. Musíš být sebejistý, friendly a svůj!

Jak být scene s omezeným rozpočtem
Chceš se stát scene girl, ale nemáš dostatek peněz? Určitě se trápíš nad tím, že bez pořádnýho kapesnýho být scene prostě není možný. Ale není to pravda. My ti poradíme, jak na to.

Začneme oblečením, protože to je vlastně to nejnákladější. Jak nejlíp nakoupit? Ve slevách! Třeba tuhle super sukni, kterou vidíš na obrázku, pořídíš na www.sweetrebel.cz tento týden za pouho pouhých 398 korun! A na první den do školy je jak dělaná. Nebo na www.catgang.cz , když se zaregistruješ, budeš mít slevu na vše až 25%.
Prohledej taky svůj aktuální šatník a třeba tam najdeš nějaký kousky, které by mohly být scene. Cokoliv barevného a s velkými obrázky bude skvělé. Chceš dosáhnout neupraveného stylu? Najdi si starší tričko, které je barevné a udělej do něj pár dír, třeba po bocích. Rozhodně tak bude vypadat mnohem víc scene! Nebo můžeš taky zabrousit do secondhandů. Ale tam je potřeba opravdu pořádně hledat, na druhou stranu když už tam něco najdeš, tak si můžeš být jistá, že to bude naprostý originál.
Hudba je důležitou součástí scene stylu. A navíc celkem levnou. Na MySpace můžeš naposlouchat tuny skupin úplně zdarma. A jaký styl hudby? Punk rock, alternative rock. A když náhodou doma nemáš internet, tak bež do knihovny, nasaď sluchátka a je to.
I malé věci mohou udělat obrovskou změnu v tvém vzhledu a stylu. Proč nezkusíš prohrabat krabice se starými věcmi, které jsi milovala, když jsi byla malá. Zaručeně tam najdeš něco, co se ti bude hodit. Kup si nějaký šílený lak na nehty, třeba neonově zelený, křiklavě růžový, žlutý...třeba na této stránce www.nehtik.cz najdeš laky už za 30 korun a nejen to. Taky spoustu šablon na obrázky na nehty. 
Investuj do brýlí. Za dvě stovky můžeš koupit úplně dokonalý brýlky, klidně se neboj si koupit i jakože dioptrický, ale musí být šílený:) S velkými obroučkami, nebo nějaké barevné, fantazii se meze nekladou.
Pamatuj, že být scene girl je půl muzika, půl móda. Jedno bez druhého nemůže fungovat. Tak jestli sis už osvojila názvy všech tvých oblíbených skupin a znáš jejich písničky nazpaměť, ještě pořád tě čeká druhá polovina práce, a to tvůj šatník a look. Stejně to platí i naopak. Scene není jen o módě.

Jak vybrat skvělé scene jméno pro MySpace
Počet scene kids na MySpace roste. Vybrat originální scene jméno je čím dál obtížnější, hlavně pokud chceš opravdu vyniknout. Ale když se budeš držet následujících kroků, nebude to pro tebe žádný problém.

Se slovníkem
Začni tím, že si napíšeš vlastní jméno na kus papíru. Vem si na pomoc anglický slovník (pokud preferuješ jiný jazyk, třeba francouzštinu, jdi do toho). Otevři ho na jakékoli stránce, zvol si číslo od 1 do 30. Odpočítej až ke třeba třináctému slovíčku. Jestli je to přídavné jméno, může se ti hodit před tvoje jméno. Nebo jestli je to sloveso, zkus z něj udělat ing formu (např.: Living Susan). Zkoušej různé kombinace.
Pokud toto nevyšlo, podívej se stránky slovníku, které začínají stejným písmenem. Třeba tam tě něco zaujme. (př.: ReneeRiot). Vždy si musíš být jistá, co vybrané slovo znamená. Nechceš přece někoho urazit, nebo ještě hůř, nechceš mít hloupou přezdívku.
Další inspirace
Další způsob je inspirovat se mýtickými jmény, japonskými nebo sci-fi jmény. Také hledej na stránkách pro budoucí rodiče, kde jsou sepsaná všechna možná jména pro miminka. (na příklad tady). Některé scene girls se inspirovali u svých oblíbených skupin nebo filmů. (př.: Play Emma Play! Z názvu skupiny PlayRadioPlay!)

Tipy na závěr
Na závěr ještě přidáme pár užitečných tipů. Slova jako Suicide, Murder, Terror, Horror nebo Gore jsou už nezdravě rozšířená. Je skoro jisté, že pokud zvolíš některé z nich, budeš vypadat jako pozér. A prosím tě, nikdy si neříkej "Annie Scene" nebo cokoliv "SC3N3", protože to už řve do okolí, že je to fake! Vyber si nějaké jméno, které se často neslyší, třeba i nějakou slovní hříčku (př.: Alison Wonderland). Ještě se můžeš inspirovat třeba nějakým cizím příjmením.
Možná už jsi něco vybrala a máš pocit, že je to super originální. Tak to ještě pro jistotu zkontroluj. Vyhledej si na MySpace, kolikrát se tam takové jméno vyskytuje. A hlavně to s originalitou nepřežeň.
Tak hotovo. Teď už můžeš utíkat k počítači (asi teď právě u něj sedíš, že?:) ) a přihlásit se na MySpace!
Zdroj foto: blog.sheknows.com

Chci se podobat Audrey!
Jestli chceš vypadat a chovat se jako Audrey Kitching...bude to dost těžká práce. Ale v následujícím článku ti poradíme, jak toho s úspěchem dosáhnout.

Kroky
Chování. Musíš se začít chovat jako modelka. Je to práce na 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Snaž se ale nechovat se jako spratek, jako třeba Kiki Kannibal. Dělej, co chceš a neposlouchej moc ostatní, když tě budou kritizovat. Nekuř. Audrey taky nekouří, protože to není sexy. Be sure to support Peta2 just like Audrey, but don't be a poser about it- really get the facts.

Vizáž.Jako první na programu jsou vlasy. Měla bys si je nabarvit na růžovo, to by měla být tvoje základní barva. Občas ji můžeš osvěžit barevnými pramínky. Mohou být i kudrnaté nebo vlnité. Cokoliv co ti pomůže být výjimečná. Když budeš kupovat tyto pramínky, ujisti se, že jsou kvalitní.

Make up. Nejdůležitější je černá oční linka, dobrá řasenka (abys měla neuvěřitelně dlouhé řasy), růžová tvářenka a lesk na rty. Nejoblíbenější značka kosmetiky Audrey je MAC. Pro zvláštní příležitosti můžeš zvolit červenou rtěnku.

Oblečení. Audrey kombinuje horu nezkombinovatelného oblečení. Ráda si obléká trička svých oblíbených skupin, halenky s květinovými motivy, trička Hello Kitty, atd. V jejím šatníku nechybí úzké džíny. Ty tvoje mohou být černé, ale klidně se neboj experimentovat i s jinými křiklavými barvami, jako žlutá, růžová, zelená.  Taky miluje legíny. Její nejoblíbenější jsou ty, které se pyšní co nejšílenějšími barvami a vzory, na příklad leopardí nebo metalický. Tak a teď to všechno bláznivě smíchej. Nezapomeň na doplňky, náušnice, náramky, řetízky, sponky...

Vytvoř si účet na Buzznetu a Myspace. Vyvěšuj svoje fotky a snaž se, aby vypadaly co nejprofesionálněji. Najdi si kámošku nebo kámoše, které baví focení. Na tobě budou moct praktikovat. Bloguj denně! Musíš mít hodně přátel a vždy na ně buď milá.

Udělej vše možné, abys potkávala co nejvíc známých osobností a aby ses stala jejich známou. Choď na všechny koncerty a buď pořád busy.


Tip
Nebuď pózer!! Rozhodně si neříkej "scene" nebo "scene queen". Audrey v jednom rozhovoru řekla, že se rozhodně nepovažuje za scene queen, a to samé tvrdí i Hanna Beth.


Co budeš potřebovat?
1. Růžovou barvu na vlasy
2. Dobrou kadeřnici
3. Dlouhé pramínky na prodloužení vlasu a taky nějaké barevné pramnky
4. Žehličku na vlasy
5. Širokou škálu barevných triček
6. Úzké džíny, legíny a minisukně
7. Boty na vysokém podpatku, conversky
8. Tunu náramků, náušnic, náramků...
9. Myspace a Buzznet (Stickam je taky v pohodě) .
10. Pár kamarádů z řad celebrit.
11. Fotografa, který ti bude dělat nádherné fotky.

Jak se správně fotit??
Přinášíme pár horkých typů, jak se správně nafotit. Jak to dělají ty ostatní, že jim to vždycky na fotkách tak sluší? Audrey, Kiki a Hanna jsou vždycky na fotkách fantastické, tak v čem je zakopaný pes? My ti dneska poradíme jak na to a slovo nefotogenická budeš moct vymazat ze svého slovníku!

Jak začít a co budeš potřebovat? Tak určitě je nezbytný foťák, není potřeba mít poslední novinku na trhu, nějaký úplně obyčejný bude stačit. Taky budeš potřebovat místo, kde se budeš fotit. Neměl by tě tam nikdo rušit. Pozadí tvých fotek by mělo být co nejčistší, není potřeba, aby celý svět viděl tvoje poházený spodní prádlo po pokoji :) Podívej se na fotky vpravo, na první na nás kouká z rohu ručník. Pokud se ti taková nepříjemnost stane, ale zbytek fotky dopadne dobře, tak ji prostě ořež a hotovo.
Až budeš víc natrénovaná, tak můžeš vyrazit třeba do parku nebo na nějaké tvoje oblíbené místo a poprosit kámošku, ať tě vyfotí.
Takže místo máš vybrané. Teď se zaměř na oblečení. Náš typ je : čím barevnější a křiklavější, tím lepší. Oblečení na fotce musí vyniknout. Oblíbené jsou růžové a elektricky modré zebří a leopardí motivy a velké originální obrázky.
Nyní se dostáváme k make-upu. Tady platí, že je žádoucí nanést o kapánek víc než normálně. Na fotce musíš zářit. Podle osvětlení se může stát, že tvůj make up se ti bude zdát nevýrazný. Čím víc budeš mít k dispozici světla, tím lepší bude výsledný obrázek. Světlo totiž zvýrazňuje všechny barvy a dodává jim život.
Takže máš místo, oblečení a líčení, teď už jen stačí natrénovat pózy. Můžeš se inspirovat fotkami ostatních. Některé scene girls třeba rády vystrkují jazyk, koušou si nehty nebo jiné pro ně specifické gesto. Také se zkoušej fotit z různých úhlů. Časem ti to půjde samo. Typ: většinou fotky brané zdola moc na kráse nepřidají.
Přejeme hodně štěstí!

Jak se stát scene královnou?
Všechny scene queens začínaly jako úplně neznámé slečny, které si dělaly vlastní fotky samy doma. Ale kde nastal ten zlom, kdy se najednou staly známými? Už jsme psali, že si můžeš založit účty na Myspace, na Facebooku a Twiteru, najít si tam hodně známých atd. Ale pořád je to málo. Jaký je ten další krok, který je třeba udělat, aby ses stala královnou webu?

 Staň se tváří...
Jednou z možností je stát se tváří některého obchodu nebo značky. Normálně to probíhá tak, že pošleš svoji fotku a staneš se tak jejich modelkou. Možná to napoprvé nebude placené, ale získáš profesionální fotky, a to zdarma, pak už je jednodušší se ucházet i o prestižnější práce. Právě teď probíhají dvě takovéto akce. Jedna je na webu www.sweetrebel.cz . Stačí si tam koupit jakýkoli výrobek, vyfotit se s ním a poslat jim tvoji fotku. Tak budeš zařazena do výběru a můžeš vyhrát profesionální focení a navíc tričko podle tvého přání.

Také internetový obchod www.girlshop.cz nabízí možnost stát se jejich modelkou. Je potřeba tyto akce pravidelně sledovat. Nic se neděje, pokud to napoprvé nevyjde.
 Také časopis Cosmo Girl nabízí spolupráci pro všechny slečny, které by chtěly s nimi spolupracovat. Můžeš se zúčastnit focení kolekcí, zažít proměnu tvého looku nebo se můžeš stát externí reportérkou CG! Jak vidíš možností je hodně. 
Modeling a soutěže miss
Je spousta regionálních soutěží miss, které se konají i v tvém kraji, může jít o regionální kola miss České republiky, nebo jen menší soutěže rádií atd. Jsou určeny i pro různé věkové kategorie. Nejlepší je totiž začít co nejdříve. Nesmíš se bát neúspěchu, vždy buď sebevědomá a usměvavá. Věděla jsi, že třeba Uma Thurman, když se poprvé ucházela o roli v nějakém důležitějším filmu, byla nekompromisně odmítnuta. Režisér jí tehdy řekl, že s takovýma loděma (má nohu číslo 42) se může jít zahrabat. Ale ona to nevzdala a podívej se na ni, kde je teď.

I některé časopisy pořádají soutěže krásy. Většinou stačí zaslat tvoji fotografii a už jen čekat. Neboj se poprosit kámošku nebo sestru, ať ti pomůžou s vyfocením pěkných fotek. Ale pozor na úpravy ve fotoshopu! Profesionálové většinou každý tvůj zásah odhalí a pokud sis něco příliš přibarvila, mohlo by to být pro obě strany nepříjemné zklamaní. Tak hodně štěstí!!

How 2 be scene
Scene Girls jsou hlavně a především své, oblékají se výstředně, protože chtějí být středem pozornosti - nosí barevná trika s vtipným potiskem, krátké sukně. Scene Girls mají šílený účes, různých barev. Vlasy si zdobí barevnými a veselými sponkami.
Scene Girls mají většinou piercing, třeba ve rtu, tunel v uchu, nebo kdekoliv jinde. Scene Girls mají profily na internetu, třeba na Myspace nebo mají svůj blog. Své profily aktualizují co nejčastěji, aby všichni jejich známí byli v obraze, co dělají, dělali a budou dělat. Vyměňují si svoje scene fotky atd. Scene Girls jsou přátelské k lidem, středem pozornosti, scene má hodně přátel. Scene Girls chodí na koncerty, poslouchají prostě co chtějí - punk, metal, rock, rap, indie...

Jak se stát scene?
1.    Zapracuj na svém sebevědomí. Jak se říká: "Není člověk ten, co by se zalíbil všem." Ale to tě nesmí odradit. A co dělat, když tě bude někdo kritizovat? Pokud budeš mít pocit, že by na tom mohlo něco být a navíc budeš mít chuť s tím něco dělat, tak na sobě zapracuj. Pokud ne, tak to prostě hoď za hlavu.
Ale pozor, to neznamená, že budeš namyšlená. Kdo tě bude obdivovat, když tě budou všichni nesnášet za to, že se nosíš s nosem tak příšerně nahoře. Musíš najít hranici někde mezi.

2.    Buď milá! Být milá je jedním z nejdůležitějších atributů scene girls. Snaž se naslouchat druhým, pochopit je. Uvidíš, toto úsilí se ti vyplatí.

3.    Vytvoř si profily na Facebooku, Myspace nebo Twitteru. Aktualizuj své profily, neodmítej žádné žádostí o přátelství. Komentuj fotky ostatních scene girls. Bloguj o zajímavých a originálních tématech, chceš přece zaujmout ostatní.

4.    Jazyk. Začni používat scene hantýrku a zkratky. Některé, jako OMG, nemusím nikomu představovat. Ale třeba HxC znamená hardcore. Taky si potrpí na prodlužování slov opakováním posledního písmenka. Hodně v kurzu je používat hodně anglických slovíček. Čím víc, tím líp. Používat scene hantýrku však neznamená, že budeš psát s chybama. Nikoho nebude bavit luštit, co jsi chtěla vlastně říct. Taky si dej pozor na to, komu tak píšeš. Respektuj všechny, kdo nejsou scene, a piš jim normálně.

5.    Scene účes. Tvoje hříva musí být za každých okolností dokonalá a originální. V rubrice Vlasy - Make up najdeš tipy, jak toho docílit.

6.    V oblečení platí to samé. Musíš být originální. Musíš si vytvořit vlastní styl, ve kterém se budeš TY cítit skvěle. Obohať svůj šatník o spoustu originálních doplňků. Důležité jsou taky kabelky a boty. Tipy najdeš v rubrice Móda.

7.    Choď na koncerty a na party. Musíš být vidět. Informuj se o všech akcích. A také informuj všechny své známé. Ty budeš ta, která přichází vždycky s novými akcemi. Tvoji známí se s tebou nemůžou přece nikdy nudit.

konkrétně o scene stylu...;)

31. října 2010 v 8:31 | Scene Sabush♫
Skvělá stránka, kde se dozvíte o scene jako celebritách, ale i o stylu oblékání, hudby, líčení, jak se chovat jako scene apod. prostě stránečka pro všechny scene holky i kluky!:-)
(klik na obrázek)

http://www.polyvore.com/cgi/img-set/BQcDAAAAAwoDanBnAAAABC5vdXQKFlVvTW1uOGRvM1JHeWxVVjJFWGZTOXcAAAACaWQKAXgAAAAEc2l6ZQ.jpg

Marylin Lautner♥♥♥

30. října 2010 v 14:54 | Scene Sabush♫
View All Photos | Ella


Je krásná..:)


MIX...Scene hair...;):)

30. října 2010 v 14:43 | Scene Sabush♫
nady has a perfect head.

NADY YOU'RE SUCH AN ANGEL.

stunning eyes

DONT USE!
Gallery

Jana.XXX

scene girl | Tumblr

scene girl | Tumblr

scene girl xD

dont use!

scene hair photo 2aa3f5b44 in search for scene hair - Buzznet

Scene--Queen's blog - Enter In The Perfect Scene World ♥ - Page 8 - Skyrock.com

scene girl | Tumblr

já se omlouvám,že ty fotky jsou malé..:(Erin Elizabeth

30. října 2010 v 14:22 | Scene Sabush♫
Erin Elizabeth

Víc fotek sem bohužel nenašla
jestli najdu přidám...:);)Airicia Macabre

30. října 2010 v 14:18 | Scene Sabush♫
Airicia Macabre(320x480, 40Kb)

(222x333, 12Kb)

l_b62f92a94a1c55a9cfa18b68671ca5ac (450x589, 26Kb)

13783ad2-30f5-11dd-af36-a3d30da19418 (480x640, 63Kb)

Betsy Oslund

30. října 2010 v 14:12 | Scene Sabush♫
Betsy Oslund

photo

justine jellybean♥

30. října 2010 v 13:47 | Scene Sabush♫
faceee.jpg justine jellybean picture by SceneXkiddXloverXx

Justine JellybeanEMELIE ANGELSTAR

30. října 2010 v 12:17 | Scene Sabush♫

SK scene girl~Anika Lamia

29. října 2010 v 16:54 | Scene Sabush♫
SK scene girl~Cherry Stella Pornstar

29. října 2010 v 16:52 | Scene Sabush♫

Desing by Amee Lone^^

CZ scene girl~ Casiedy

29. října 2010 v 16:51 | Scene Sabush♫

CZ scene girl~ Sarah_Chocolate

29. října 2010 v 16:49 | Scene Sabush♫


CZ scene girl~ Eve Animal

29. října 2010 v 16:48 | Scene Sabush♫
~ někteří ji možná znáte a někteří ještě ne :)..první česká scene girl na tomhle blogu ;)Desing by Amee Lone^^

LaShawna Allure (2)

29. října 2010 v 16:41 | Scene Sabush♫
Desing by Amee Lone^^


LaShawna Allure

29. října 2010 v 16:39 | Scene Sabush♫
Desing by Amee Lone^^


Kiki Kayla

29. října 2010 v 16:38 | Scene Sabush♫
Desing by Amee Lone^^


Kio (2)

29. října 2010 v 16:36 | Scene Sabush♫

Kiki Dynamite♥♥♥♥♥

29. října 2010 v 16:35 | Scene Sabush♫
Desing by Amee Lone^^